SG73S2ARTTD5363F
MFR.Part #
SG73S2ARTTD5363F
JLCPCB Part #
C5895000
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS