SG73P1JRTTD820G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD820G
JLCPCB Part #
C7360152
Description
-55℃~+155℃ 333mW 82Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS