SG73P1JRTTD120G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD120G
JLCPCB Part #
C7077507
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS