RN731JTTD2740B10
MFR.Part #
RN731JTTD2740B10
JLCPCB Part #
C4345963
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS