SG73P1JRTTD5493D
MFR.Part #
SG73P1JRTTD5493D
JLCPCB Part #
C7311169
Description
-55℃~+155℃ 333mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS