SG73P1JRTTD3603F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3603F
JLCPCB Part #
C7360072
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS