RP73D1J9K31BTG
MFR.Part #
RP73D1J9K31BTG
JLCPCB Part #
C4111138
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS