SG73P1JRTTD3903F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD3903F
JLCPCB Part #
C6221261
Description
-55℃~+155℃ 333mW 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS