SG73P1JRTTD1692F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1692F
JLCPCB Part #
C5911293
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS