SG73P1JRTTD16R2F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD16R2F
JLCPCB Part #
C7077538
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS