RK73H1ERTTP1000F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP1000F
JLCPCB Part #
C4157617
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS