SG73P1JRTTD155J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD155J
JLCPCB Part #
C7359964
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS