SG73P1JRTTD152G
MFR.Part #
SG73P1JRTTD152G
JLCPCB Part #
C7077525
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS