RT0603CRD071K62L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRD071K62L
JLCPCB Part #
C3977518
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS