SG73P1JRTTD1503F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD1503F
JLCPCB Part #
C6482276
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS