UR732BTTD56L0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
UR732BTTD56L0F
JLCPCB Part #
C4323787
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 500mW 56mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS