RN732BTTD4223D100
MFR.Part #
RN732BTTD4223D100
JLCPCB Part #
C4051862
Description
-55℃~+155℃ 125mW 422kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS