RN731JTTD28R0F50
MFR.Part #
RN731JTTD28R0F50
JLCPCB Part #
C4015230
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS