SG73P1JRTTD133J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD133J
JLCPCB Part #
C7359949
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS