RN73H1JTTD9421F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD9421F25
JLCPCB Part #
C4084250
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS