SG73S2ERTTD9310F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD9310F
JLCPCB Part #
C7361315
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS