SG73P1EWTTP93R1F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP93R1F
JLCPCB Part #
C4348502
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS