SG73P1EWTTP82R0D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP82R0D
JLCPCB Part #
C6221136
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS