SG73P1EWTTP8250D
MFR.Part #
SG73P1EWTTP8250D
JLCPCB Part #
C6294755
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS