SR733ATTE2R7J
MFR.Part #
SR733ATTE2R7J
JLCPCB Part #
C2601314
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS