SG73P1EWTTP474J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP474J
JLCPCB Part #
C4337798
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS