SG73P1EWTTP471J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP471J
JLCPCB Part #
C4170194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS