RN73H2ATTD4221F50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4221F50
JLCPCB Part #
C4211032
Description
125mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS