SG73P1EWTTP472G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP472G
JLCPCB Part #
C4065027
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS