SG73S1JRTTD17R8F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD17R8F
JLCPCB Part #
C7311879
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS