SG73P1EWTTP3R6J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3R6J
JLCPCB Part #
C4103570
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS