SG73P2BRTTD9763F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD9763F
JLCPCB Part #
C7079048
Description
-55℃~+155℃ 750mW 976kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS