SG73P1EWTTP3R3G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP3R3G
JLCPCB Part #
C3918830
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS