SG73P1EWTTP4R3G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP4R3G
JLCPCB Part #
C3953847
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS