SG73P1EWTTP333G
MFR.Part #
SG73P1EWTTP333G
JLCPCB Part #
C4159832
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS