SG73P1EWTTP34R8F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP34R8F
JLCPCB Part #
C4262637
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS