RN732BTTD2700F10
MFR.Part #
RN732BTTD2700F10
JLCPCB Part #
C4340202
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS