SG73P2BTTD46R4D
MFR.Part #
SG73P2BTTD46R4D
JLCPCB Part #
C3989979
Description
-55℃~+155℃ 333mW 46.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS