SG73P2E1RTTD53R6F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD53R6F
JLCPCB Part #
C5751459
Description
-55℃~+155℃ 1W 53.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS