SG73P1EWTTP334J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP334J
JLCPCB Part #
C4076580
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS