RK73G1ETTP8663C
MFR.Part #
RK73G1ETTP8663C
JLCPCB Part #
C4163254
Description
-55℃~+155℃ 100mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS