RK73G2ATTD1151F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1151F
JLCPCB Part #
C6388555
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS