SG73P1EWTTP335J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP335J
JLCPCB Part #
C4068845
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS