RN73R1JTTD1641B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1641B50
JLCPCB Part #
C2519239
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS