RN73H1ETTP6421B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP6421B50
JLCPCB Part #
C2535341
Description
6.42kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS