RN731ETTP2402B50
MFR.Part #
RN731ETTP2402B50
JLCPCB Part #
C3990684
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS