SG73P1EWTTP26R7F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP26R7F
JLCPCB Part #
C4343401
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS