SG73S2ATTD4R70F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD4R70F
JLCPCB Part #
C3973002
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS