WK73R2JTTE751J
MFR.Part #
WK73R2JTTE751J
JLCPCB Part #
C3993806
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS