SG73S1ETTP1540F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1540F
JLCPCB Part #
C4211396
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS